nebojsa.dimitrijevic

канцеларија помоћника директора

термин консултација: среда 13:00 - 14:30

ЗВАЊЕ: Професор струковних студија
Ужа научна односно уметничка област:  Производне технологије у машинском инжењерству

АКАДЕМСКА КАРИЈЕРА

Избор у звање:  2012. Висока школа примењених струковних студија Врање, Производне технологије у машинском инжењерству
Докторат: 2012. Машински факултет, Београд, Машинско инжењерство
Магистратура: 2009. Машински факултет, Београд, Машинско инжењерство
Диплома: 1998. Машински факултет, Београд, Машинско инжењерство

СПИСАК ПРЕДМЕТА КОЈЕ НАСТАВНИК ДРЖИ НА СТУДИЈАМА ПРВОГ И ДРУГОГ НИВОА

Основне струковне студије:

• Машински матријали
  • Индустријске машине
  • CAD/CAM
  • Аутоматизација
  • Обрада метала резањем

Специјалистичке струковне студије:

• Интелигентни системи у саобраћа
  • Моделирање инжењерско-техничких система

РЕПРЕЗЕНТАТИВНЕ РЕФЕРЕНЦЕ

1. S. B. Stojanović, D. Lj. Debeljković, N. J. Dimitrijević, “Finite–Time Stability of Discrete–Time Systems with Time–Varying Delay”, Chemical Industry & Chemical Engineering Quarterly (CI&CEQ), Vol. 18, No. 4/1, 525–533, 2012.
  2. S. B. Stojanović, D. Lj. Debeljković, N. J. Dimitrijević, “Delay–Dependent Stability of Discrete–Time Systems with Time–Varying Delay: Delay Decomposition Approach”, International Journal of Computers, Communications & Control, Vol. 7, No. 4, 242–250, 2012.
  3. D. Lj. Debeljković, S. B. Stojanović, G. V. Simeunović, N. J. Dimitrijević, “Further Results on Stability of Singular Time Delay Systems in the Sense of Non–Lyapunov: A New Delay Dependent Conditions”, Automatic Control and Information Sciences, Vol. 2, No. 1, 13–19, 2014.
  4. D. Lj. Debeljković, N. J. Dimitrijević, I. M. Buzurović, M. A. Mišić, “Finite Time Stability of Continuous Time Delay Systems: Jensen's Inequality–based Approach”, 9th IEEE Conference on Industrial Electronics and Applications (ICIEA 2014), 9–11 June, Hangzhou, China, 24–30, 2014.
  5. D. Lj. Debeljković, I. M. Buzurović, T. Nestorović, S. B. Stojanović, N. J. Dimitrijević, M. S. Aleksendrić, “Time Delayed System Stability Theory in the sense of Non–Lyapunov Delay Independent and Delay Dependent Approach: New Results”, IEEE Multi–Conference on Systems and Control, No. 36, September 28–30, Denver, CO, USA, 1410–1417, 2011.
  6. Д. Љ. Дебељковић, Т. Несторовић, М. П. Лазаревић, Г. В. Симеуновић, Н. Ј. Димитријевић, “Динамика великих индустријских процеса и постројења“, Машински факултет, Београд, 2015.
  7. Д. Љ. Дебељковић, Д. Т. Стојиљковић, Д. Д. Радосављевић, Г. В. Симеуновић, Н. Ј. Димитријевић, “Динамика објеката и процеса у системима аутоматског управљања XII“, Машински факултет, Београд, 2014.
  8. Д. Николић, Н. Јањић, Н. Димитријевић, “Машински материјали”, Висока школа примењених струковних студија, Врање, 2010.
  9. Д. Николић, Н. Јањић, Н. Димитријевић, “Индустријске машине у машинском инжењерству”, Висока школа примењених струковних студија, Врање, 2011.
  10. Н. Димитријевић, З. Јањић, Н. Јањић, “Збирка задатака из CAD–a: Autodesk Inventor”, Висока школа примењених струковних студија, Врање, 2012.

ЗБИРНИ ПОДАЦИ НАУЧНЕ, ОДНОСНО УМЕТНИЧКЕ И СТРУЧНЕ АКТИВНОСТИ НАСТАВНИКА

Укупан број цитата: 48