Обавештавају се студенти основних, специјалистичких и мастер струковних студија Одсека Врање да ће у периоду од 25. јануара до 13. фебруара 2021. године бити одржан јануарско-фебруарски испитни рок.

Овера семестра и пријављивање испита ће бити искључиво онлајн преко сајта Академије од 11 - 14. јануара 2021. године. Студенти нису у обавези да у тим терминима долазе у Одсек како би потврдили пријаву испита.

Самофинансирајући студенти Академије су у обавези да уплате рате за школарину по Уговору закључно са 30.12.2020.г.

Цена испитне пријаве за Стручну праксу, Примењени истраживачки рад и   Стручно истраживачки рад је 100,00 динара за студенте који се финансирају из буџета и 1.000,00 динара за самофинансирајуће студенте, док за остале испите је по Ценовнику Академије (може се видети на сајту Академије).

Напомена: Уплате за испитне пријаве уплаћивати појединачно за сваки предмет.

• Жиро рачун: 840-2111666-06
  • Прималац: АТВСС Ниш - Одсек Врање
  • Сврха: Пријава испита (обавезно унесите и назив предмета)
  • Позив на број:  03 - ваш број индекса (пример : 03-999/ДС)

Распоред полагања испита можете видити овде.

Напомена: Овера семестра и Пријава испита на дан испита je могућа, уз надокнаду по ценовнику Академије (може се видети на сајту Академије).

ПРИЈАВИ ИСПИТ